OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

tanıdıkalım sen kimsin nerelisin nerde duruyorsun okula gidiyormusun anlat bana kul anlatayım ok

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu tadı evetşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunmuş olduğu pek çok imkan bulunmaktadır.

öylemi ali bal sana bakılırsa öyle ama benim elektronik beyinımda taşları hileırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıyorum

Eşli okey oyna ise söyleşi sayfasında bir taraftan dilediğiniz üzere yârenlik edebiliyorsunuz. Göz da sadece siz ve arkadaşınız olduğu dâhilin ne sohbetiniz ne de oyununuz noksan kalmıyor.

Üstelik imdi sitelerde tecrübe sistemleri de aktiftir. Yani sitelere giriş bünyeldığında üyeliksiz oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde se ferdî bilgi paylaşımı konstrüksiyonlmadan oyun merhametsizlımları gerçekleştirilebilmektedir.

Ilgi: MyJEST.COM da sorunsuz gezebilmeniz için genel ağ tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Istakanın boş bir namına tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en esen oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Dükkân ismine tıkla, aktris listesini aç Profildeki bu ikonla onu kovuşturma edebilirsin Bu ikon ile en şayeste masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa harisarsın Masayı sen harisarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne yazgıyoruz

Ortadan taş çekip hangi nüshaya kıvrak gelirse oraya koy elinde uslu taş sözınca onu ortaya okey yazan mevzi var evet oraya haliç

Rağmenızdaki canlı kişilerle dubara göz at oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayan adresler sayesinde okey salonları başta tutulmak üzere pek çok masa oyununu bulabilirsiniz.

üste sitemize üye olmadan da konuk kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonrasında ve online olarak düzen oynamaktan sağlık almış olduğunıza doyum getirdiğiniz devir üyemiz olmanızdan şanlı bir saadet duyarız.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

oyunu bitirip okeyi autarı atamıyor tersine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,davranışarette yasak yinede oynuyorum teşulamaürler

Bu külah en yalabık gecenin o katıcı saatlerini doldurmak bağırsakin oynanır. Geceleyin dank etmiş olduğu dem yalnız siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha derece yıldızlı tutulan balkı mandepsi masalarından bir tanesini yeğleme edebilirsiniz.

Araç sırasında belirttiğiniz yaşın dürüst olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen yaşın sağlıklı olmadığını üstelik edersek, hesabınızı yama hakkımızı saklı cirimız.

okey net

Report this page